کلینیک تخصصی کارآفرینی پارس اندیش

Pars-Andish

استارت آپ بقالینا


7

نام استارتاپ: بقالینا

وب سایت: baqalina.ir

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: سوپرمارکت های پیک دار

نام صاحب استارتاپ: مظفر علی معراج-حسین احمدزاده ثانی آبادی-سعید توکلی طرقی

توضیح بیشتر:

این روزها بازار خریدهای آنلاین داغ است و به دلیل راحتی آن در مقایسه باخرید حضوری، هر روز داغ تر هم می شود. با این وجود برخی از مردم همچنان تمایل زیادی به خرید آن

لاین نشان نمی دهند که این موضوع می تواند دلایل متعدد داشته باشد. شاید یکی از مهمترین دلایل آن فاصله زمانی میان انتخاب کالا و دریافت آن در محل باشد.

اینکه مشتری امروز سفارش بدهد و فردا یا حتی چند ساعت بعد کالایش را تحویل بگیرد، هرچند پرداخت وجه آن در زمان تحویل باشد، خیلی مطلوب نیست. به خصوص در مورد کالاهای مصرفی که می توان آنها را به سرعت از سوپر مارکت محله تهیه کرد.

“بقالینا” یک نرم افزار فروش موبایلی است که تا حدودی این مشکل را حل کرده است.چون “بقالینا” با سوپر مارکت های محلی همکاری می کند ، سفارش مشتری  از نزدیک ترین فروشگاه همکار”بقالینا” ارسال می شود.به این ترتیب فاصله زمانی میان انتخاب کالا و دریافت آن تا حدود خوبی کاهش می یابد.

در این نرم افزار خریداران می توانند ویترین نزدیکترین فروشگاه فعال در محله خود را ببینند ومحصولات مورد نظر خود را خریداری کنند .خریداری در “بقالینا” به دو صورت پرداخت در محل(در صورت مجهز بودن و رضایت سوپرمارکت) و پرداخت درون برنامه ای صورت میگیرد.

دسته : استارت آپ ویکندها و شتابدهنده ها , استارت آپ ویکندها نویسنده : کلینیک تخصصی کارآفرینی تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶/دی/۹۵