کلینیک تخصصی کارآفرینی پارس اندیش

Pars-Andish

جشنواره ايده‌های برتر در خراسان جنوبی


4

سید سعیدرضا احمدی‌زاده؛ رئیس بنياد نخبگان استان خراسان‌ جنوبی با اعلام خبر برگزاري جشنواره ايده‌هاي‌برتر، گفت: این جشنواره هم‌زمان با هفته پژوهش در استان برگزار خواهد شد.
وی شناسایی، تشویق و معرفی شایستگی‌ها و توانمندی‌ها و همچنین رعایت حفظ مالکیت معنوی ایده‌ پردازان جامعه‌ بومی را یکی از اهداف این جشنواره برشمرد و افزود: بنیاد نخبگان استان، جشنواره ایده‌های‌برتر را با هدف ترویج فرهنگ نوآوری و تقویت خودباوری در توسعۀ فناوری و خاصه فناوری‌های‌نوین با تصویب شورای پژوهش، آموزش و فناوری استانداری برگزار خواهد کرد.
احمدی‌زاده یادآور شد: در هماهنگی با پارک علم‌ وفناوری خراسان‌جنوبی و دانشگاه‌های استان، کمیته‌ داوران تشکیل می‌شود و افراد و شرکت‌های‌خصوصی و دانش‌بنیان می‌توانند ایده‌های خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال کنند.
رئیس بنياد نخبگان استان خراسان‌ جنوبی تصریح کرد: از برگزیدگان این جشنواره در مراسم اختتامیۀ هفته پژوهش تجلیل خواهد شد و با ارائه ایده‌ها به مراکز رشد در صورت طی مراحل مربوطه و پذیرش به‌عنوان واحد فناور در مراکز رشد مستقر خواهند شد.
لازم به ذکر است، علاقمندان تا تاريخ 6 آذرماه 95 فرصت دارند با مراجعه به سايت بنياد نخبگان استان به نشانی sk.bmn.ir نسبت به دریافت فرم مربوطه و ارسال ايده خود به صندوق الکترونیکی بنیاد اقدام کنند.

 منبع: بنیاد ملی نخبگان

دسته : جشنواره های کارآفرینی نویسنده : کلینیک تخصصی کارآفرینی تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴/آذر/۹۵