کلینیک تخصصی کارآفرینی پارس اندیش

Pars-Andish

معرفی و زمینه فعالیت کلنیک


arm

کلینیک تخصصی کارآفرینی پارس اندیش(شرکت کارآفرینان آتیه پژوه پارس اندیش) زیر نظر مراکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و بهره گیری از مشاوران و اعضای علمی مجرب و با هدف توسعه و گسترش مطالعه و پژوهش در زمینه کارآفرینی و ارایه خدمات آموزشی و مشاوره ای به دانشجویان دانشگاه و واحدهای مستقر در مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، یکی از بهترین و موفقترین مراکز مطالعاتی و پژوهشی استان چهارمحال و بختیاری در امر ارائه آموزش و مشاوره به پژوهشگران حوزه کارآفرینی می باشد، موضوع فعالیت های کلینیک عبارتست از:

  1. طراحی و نیازسنجی، اجرا یا برگزاری و ارزشیابی دوره های ویژه کارکنان دولت، نهادها و سازمان ها و دانشجویان.
  2. برگزاری یا مشارکت در برگزاری همایش ها، کنفرانس ها، سمینارها، نشست ها، کارگاه های آموزشی و اتاق های فکر تخصصی در سطح استانی، منطقه ای، ملی و بین المللی در حوزه های مختلف.
  3. مشاوره مدیریت( مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی سازمانی، مدیریت بازرگانی، مدیریت تولید و بهره وری و کیفیت و و مدیریت منابع انسانی).
  4. ارایه خدمات مشاوره ای در زمینه حقوقی، اجرایی، عملیاتی و بازاریابی و فروش، مالی و سرمایه گذاری، اطلاع رسانی، تهیه منابع سرمایه گزاری، خدمات کسب و کار، آموزش کسب و کار، کاریابی، تدوین طرح های اشتغال جامع و فراگیر، تهیه اطلاعات اولیه طرح های کارآفرینی، انجام مطالعات و تحقیقات بازار سنجی، تهیه طرح توجیه فنی- اقتصادی(FS)، تهیه برنامه کسب و کار(BP)، مشاوره برای اخذ مجوزها، مشاوره برای اخذ تسهیلات، کارشناسی و مدیریت تامین مواد اولیه، کارشناسی و مدیریت تامین منابع انسانی، کارشناسی و مدیریت تامین منابع و تجهیزات اداری، مشاوره در اخذ پروانه بهره برداری، کارشناسی و مدیریت تامین ماشین آلات، مشاوره جهت تامین ماشین آلات، نظارت بر اجرای طرح های کارآفرینی، برگزاری کارگاه های Start up Weekend، شناسایی و معرفی فرصت های کسب و کار کارآفرینانه در رشته های تحصیلی مختلف، برگزاری مسابقات ایده های کسب و کار و حمايت از ايجاد و توسعه كارآفرينى و تحقق نوآورى‌هاى فن‏آورانه و هرنوع خدمت دیگری که مورد تقاضای کارآفرینان و دانشجویان متقاضی راه اندازی کسب و کارهای کارآفرینانه می باشد.
  5. ارایه خدمات مشاوره تخصصی به اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص اجرای طرح های مطالعاتی و پژوهشی مرتبط با کارآفرینی، شامل: بررسی و شناسایی نیازهای پژوهشی در زمینه کارآفرینی؛ ارائه مشاوره پژوهشي به پژوهشگران با محوريت کارآفريني؛ مشاوره در نگارش طرح هاي پيشنهادي مطالعاتی و تحقيقاتي، ارایه پرسش نامه هاي مطالعاتی و پژوهشی مرتبط با کارآفرینی؛ تحليل آماری طرح هاي مطالعاتي و تحقيقاتي؛ حمايت از متقاضيان دوره هاي تکميلي پژوهش محور دانشگاه ها؛ اجرای طرح هاي مطالعاتي و تحقيقاتي بنیادی، کاربردی و توسعه ای در زمینه های صنعتي، معدني و غير صنعتي ادارات دولتی، سازمان ها، واحدهاي صنعتي و کسب و کارهاي کوچک و متوسط.
  6.  ثبت و معرفی همایش ها، سمینارها و کنفرانس های کارآفرینی، استارت آپ ها و شتابدهنده ها، جشنواره های کارآفرینی، کارآفرینان برتر، تجربیات کارآفرینی، گروه ها و کانال های تلگرامی کارآفرینی، مدرسان و اساتید کارآفرینی، مراکز، موسسات و آموزشگاه های کارآفرینی و دوره ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با کارآفرینی (که توسط موسسات و آموزشگاه های کارآفرینی در سراسر کشور ارایه می شود) می باشد.