کلینیک تخصصی کارآفرینی پارس اندیش

Pars-Andish

فراخوان مسابقه ایده پردازی، نوآوری و کارآفرینی


رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد با اعلام این خبر گفت: مسابقه ایده پردازی، نوآوری و کارآفرینی برای نخستین بار است که توسط واحد آموزش اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد برگزار می شود.
کامران فرشید محوریت این مسابقه را ارائه راهکارهای اجرایی و عملی در حوزه تعاون و اشتغال دانست و افزود: حوزه های این مسابقه شامل تعاون، اشتغال و بازار کار، امور فرهنگی و اجتماعی، تحول اداری و تعالی سازمانی و رفاه اجتماعی می باشند.
وی اظهار کرد: ایده پردازان در حوزه تعاون درخصوص اشتغالزایی، بازار محصولات، بهبود بهره وری و کارآیی، نظارت و بازرسی و حوادث ناشی از کار ایده های خود را ارائه دهند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد کارآفرینی و زمینه های مساعد در این شهرستان، کاریابی و مشاوره شغلی، مهارت آموزی و مشاغل خانگی را از موضوعات مورد نظر در حوزه اشتغال و بازار کار دانست و افزود: پژوهشگران در حوزه امور فرهنگی و اجتماعی در خصوص موضوعاتی نظیر فرهنگ کار و راهکارهای توسعه اخلاق حرفه ای و ورزش و ارتباط آن با بهبود بهره وری در مشاغل ایده پردازی کنند.
وی گفت: در حوزه تحول اداری و تعالی سازمانی، پژوهشگران باید ایده های خود را در زمینه های توانمندسازی کارکنان، مدیریت و ارزیابی عملکرد، رضایت ارباب رجوع و سلامت اداری ارائه دهند.وی افزود: در حوزه رفاه اجتماعی نیز ایده پردازی در زمینه نظام بازنشستگی و صندوق بیمه ای، بیمه، چالش ها و راهکارها، آسیب های اجتماعی، بهزیستی و توانمندسازی مدنظر است.
فرشید مهلت ارسال ایده های پژوهشگران و ایده پردازان را 11 شهریورماه امسال دانست و اظهار کرد: جوایزی به پژوهش ها و ایده های برگزیده در این مسابقه اهدا می شود.

منبع: ایرنا

دسته : اخبار کارآفرینی , فراخوان ها نویسنده : کلینیک تخصصی کارآفرینی تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۱/شهریور/۹۵