کلینیک تخصصی کارآفرینی پارس اندیش

Pars-Andish

فراخوان اولین همایش ملی مدیریت، کارآفرینی و اقتصاد


photo_2016-09-03_19-11-14

با یاری خداوند متعال اولین همایش ملی مدیریت، کارآفرینی و اقتصاد با محوریت ویژه اقتصاد مقاومتی و توسعه کسب و کارهای دانش بنیان به طور مشترک توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و موسسه اخلاق آفرینان ارزش پژوه و حمایت مالی کارآفرینان آتیه پژوه پارس اندیش(کلینیک تخصصی کارآفرینی) و کلینیک تخصصی مدیریت و دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در 29 دی ماه 1395 در بام ایران، شهرکرد برگزار خواهد شد.
این همایش از معتبرترین همایش های مدیریت بوده که گواهی نامه صادر شده توسط آن مورد تایید دانشگاه ها، سازمان ها، انجمن ها و اساتید می باشد. این همایش بطور مشترک با دانشگاه های دولتی، پیام نور، غیر انتفاعی،علمی کاربردی و فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری برگزار می گردد.
حضور پررنگ متخصصان و اساتید برجسته داخلی در این همایش و حمایت 6 دانشگاه نقطه متمایز این همایش می باشد. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته علاوه بر ارائه شفاهی مقالات، بخش های زیر نیز در این کنفرانس در نظر گرفته شده اند:
- سخنرانی کلیدی اساتید برجسته داخلی
- برگزاری کارگاه های آموزشی- پژوهشی

آدرس سایت:

www.entconf.com

دسته : همایشها، سمینارها و کنفرانس های کارآفرینی(ایران) , فراخوان ها , همایشها، سمینارها و کنفرانس های کارآفرینی نویسنده : کلینیک تخصصی کارآفرینی تاریخ انتشار : سه شنبه ۰۹/شهریور/۹۵